{{dr.first_name}} {{dr.last_name}}
منشی گرامی آقایخانم {{dr.first_name}} {{dr.last_name}} به سینا خوش آمدید.
سینا (سامانه یکپارچه نوبت دهی آنلاین)

کاربر گرامی به سامانه منشی سینا خوش آمدید.

با آرزوی سلامتی و شادکامی روزافزون

مراجعه به پزشک

برای بهره‌مندی از تمامی امکانات سینا، پیشنهاد می‌کنیم در سامانه عضو شوید.

چگونه همیار(منشی) پزشکان سینا شویم؟

 • عضویت در سینا

  عضویت در سینا
  کافی است با وارد کردن اطلاعات دموگرافیک خود و ایجاد حساب کاربری در برنامه منشی سینا، عضو سامانه شوید.
 • تنظیمات حساب کاربری

  تنظیمات حساب کاربری
  پس از ایجاد حساب کاربری، می‌توانید وارد صفحه شخصی خود شده و اطلاعاتتان را ویرایش کنید. هم‌چنین، می‌توانید تصویر پرسنلی خود را نیز در این قسمت بارگذاری کنید.
 • شروع استفاده با کد جذب

  مدیریت مکان های حضور
  برای استفاده از سامانه منشی، کد جذب را از پزشک خود دریافت و در قسمت "پزشکان- کد جذب" وارد کنید تا به سامانه پزشک مورد نظر متصل گردید.
 • مدیریت نوبت

  مدیریت زمان بندی
  نوبت‌های ثبت شده توسط بیماران را به سادگی مدیریت، ویرایش و لغو کنید. بیماران به صورت خودکار از تمامی تغییرات اِعمال شده توسط شما آگاه خواهند شد.
 • فرایندهای حضوری

  جذب همیار (منشی)
  شما می‌توانید نوبت‌های اخذ شده مراجعین خود را در سامانه ثبت کنید و به سادگی آن‌ها را در کنار نوبت‌های ثبت شده آنلاین مدیریت نمایید.
 • دریافت گزارش‌های آماری

  جذب همیار (منشی)
  با سینا می‌توانید تمامی پرونده‌ها و گزارش‌های مالی مربوط به نوبت‌دهی مطب‌ها را در سینا مدیریت کنید و در هر زمان و از هر مکان به آن دسترسی داشته باشید.
سینا

حتماً به عنوان یک منشی یا مسئول بخش پذیرش می‌دانید که بخش زیادی از زمان کاری روزانه شما صرف تنظیم قرار ملاقات‌ها با پزشک می‌شود. این امر زمانی که لیست بیماران طولانی باشد یا شما منشی چند پزشک در چند مطب باشید سخت‌تر هم می‌شود. در این حالت، استفاده از سامانه یکپارچه نوبت‌دهی آنلاین (سینا) در مدیریت زمان بسیار مفید خواهد بود. از طرف دیگر، از آن‌جایی که شما و پزشک هر دو از یک سامانه استفاده می‌کنید و پزشک برنامه زمانی حضور خود در هر یک از مطب‌های خود را در هر روز و هر ساعت مشخص کرده است، برای تنظیم قرار ملاقات‌های خاص نیازی به چک کردن دوباره با پزشک ندارید. هم‌چنین، زمانی که پزشک از مطب دور است نیز به تمامی تغییرات اِعمال شده در لیست قرار ملاقات‌ها دسترسی دارد و نیازی به تماس تلفنی یا ارسال ایمیل از طرف شما به ایشان نیست. بنابراین، دیگر لازم نیست نگران تداخل برنامه‌ها و قرار ملاقات‌های پزشک یا گم شدن لیست قرارها باشید. یکی دیگر از ویژگی‌های سینا که می‌تواند انجام کارها را برای شما بسیار راحت‌تر کند، قابلیت جستجوی پیشرفته بیماران است. بدین ترتیب، شما می‌توانید بر اساس نام بیمار، بازه زمانی نوبت، یا مطبی که بیمار بدان مراجعه کرده است، به سرعت به تاریخچه مراجعات وی و خدماتی که از پزشک مورد نظر دریافت کرده دسترسی داشته باشید. از آن‌جایی که شما منشی‌های گرامی یکی از کاربران اصلی سینا هستید، ما تمرکز خود را بر کارایی و کاربرپسندی آن قرار داده‌ایم و سعی کرده‌ایم تمامی جوانب شغلی شما را در نظر بگیریم تا بتوانید به سرعت و به سادگی از سامانه استفاده نمایید. بدین ترتیب، شما می‌توانید در هر زمان و از هر مکان از طریق اینترنت به سینا و ویژگی‌های متعدد آن دسترسی داشته باشید.

برای کارایی بهتر، پیشنهاد می‌کنیم از مرورگر فایرفاکس (نسخه 16 و بالاتر) و گوگل کروم (نسخه 26 و بالاتر) استفاده کنید.